Pvp Server Paylaşım Platformumuz PvpServerin.com Yeni Tasarımıyla Yayında!

Server Bilgileri

metin2 server
Server Adı Limitmt2 Açılıyor Efsane LovaMt2 Tarzı Server
Site Adresi http://hedius2.org
Zorluk Emek
Lvl Aralığı 1 Lvl Başlangıç 105 Lvl Bitiş
Edit Durumu Editsiz Server
Server Durumu Server Kapalı Server Kapalı
Oy
Son Kontrol 3 yıl önce
Facebook Facebookta Paylaş
Oy Banneri Kodu
Rasgele PVP/TR Server Videoları
Facebook
Server Tanıtımı

Oyun Sayfamız : www.limitmt2.com

Biz Kimiz ?
Öncelikle herkese iyi oyunlar dilemekle başlıyorum.

Yeni Projemiz LimitMt2 ile sizlerleyiz.

 

Biz Lovamt2 kurucularından , EditsizPvp -Wintermt2-Gezegenmt2 sahipleri ve bu işi gönülden 4 yıldır yapan , hiçbir serverimizde kapama olayı olmayan , alt yapısını Decade Limited Şirketinden Alan , kurumsal kimliği olan server şirketiyiz.Bizlere diğer serverlerimizden olsun,oyunu bırakan loncalar olsun herkes yeni bir server arayışında olduklarını ilettiler.Pvp serverler 2017 de çok farklı bir boyut aldı.Artık sezon kelimesi hemen hemen tüm serverlerin dilinden düşmemeye başladı.İlk etapda şişirme reklamlarla,belli başlı yardımlarla loncaları serverine çeken , daha sonra loncalarla çakışınca en fazla 2 ay süren serverlerin yok oluşundan ötürü bu piyasaya yeni server açıp , uzun yıllar tıpkı Lova,editsiz,winter,gezegen gibi 4 yıldır devam eden bu serüven maceraları gibi oyunculara,loncalara kesintisiz hizmet vermek için , gelen talepler doğrultusunda Lovamt2 tarzı kemersiz kuşaksız server açmaya karar verdik.Oyunumuzun özelliklerine gelin beraber bakalım.

 

Oyunumuzun Özellikleri ;

 

-Öncelikle serverimizde oynamak istiyorsanız , hiçbir yardım talebinizde bulunamazsınız.(Lonca,oyuncu yardımı 1 pot dahi olsa olmaz )

-Oyunumuz 1 level başlar - 105 de sonlanır.Kasmak zor değildir,droplar %300 oranındadır.

Editsiz Serverler

-Oyunumuzun hile alt yapısı swside olup 7x,wall hack vb.hilelere yer yoktur.

-Dönüşümler 105 level beta zırhına kadar olup,abartı dönüşüm itemi bulunmamaktadır.

-Serverimiz oyuncuların eskiye olan özlemi sebebiyle Kemer,Kuşak,Simya,TR 'ye gelen son yenilik sistemleri barındırmamaktadır.

-Serverimizde 3 saatte bir Kırmızı Ejder çöle iner , içinden dönüşüm itemleri,kostüm ve pet düşmektedir.Böylelikle oyuna yatırım yapmadan bile bu itemlere sahip olabilirsiniz.

-Serverimizde mavi ejder 2 ch olup, seçmeli ve şifreli şekilde ayarlanmıştır.

-Serverimiz emek server olduğu için BK düşürmeli olup , her metinden 4 -5 er tane bk düşer.Ayrıca ruh taşıda düşüp, skilleri böylelikle P yapıyorsunuz.Oto p yapan npc yoktur.

-Diğer serverlerimizde yaşanan biyolog bugu , binek bugu ,su bugu vb.buglar bu serverimizde tamamen fixlenmiştir.

-Yine aynı sistemde Lonca turnuvaları her hafta düzenli olarak Cuma veya C.tesi aksamı , takım liderinin belirlediği saatte olup, serverin açılışına özel ilk yapılacak turnuva ödül bedeli 1500 tl olarak belirlenmiştir.Ayrıca her hafta Lonca turnuvası olup Tag sistemi ( lonca üzerinde görünür olup ) kazanan lonca baskanı Ep ödülüde alır.

-Bu serverimizde gelen yenilik de oyun sitemizin forum sitesi olması.Artık forumlarda oyuncular arası problemler,ticaret vb.olaylar rahatça çözüme ulaşacak.Bir nevi destek sistemi görevi görecek,böylelikle oyuncu sorunlarında aksama yapılmayacak.

-Destek sistemi bu serverimizde diğer serverlerimize göre daha üst planda tutulup , ilk başda uygulacağımız katı kurallarla oyun içerisinde huzur bozan, küfür,hakaret söylemlerine yer vermeyip, sizlere huzurlu bir server planı çizeceğiz.

Wslik serverler

-Oyunun özelliklerine fazlaca bahsetmek istemiyorum , aşağıda da oyun içi npc görüntüleri,dönüşüm ws.gibi özellikerede yer vereceğiz.Eğer bizim oyunu oynayacaksanız , gerçekden uzun ömürlü bir server arıyorsanız , eğlence yaşamak istiyorsanız , emeklerinize saygınız var ise 1 ayda kapanacak mı kapanmayacak mı derdine kapılmak istemiyorsanız buyrun bekliyoruz.

BAŞLANGIC İTEMLERİ EFSUN BOTLARI

 

NPC RESİMLERİ 

DÖNÜŞÜMLER
 

Silah Dönüşümleri

Metin2 pvp serverler 
 
 
 
 
 
 
Bütün hepsinin damageleri ve özellikleri tek tek ayarlanmıştır.

Zırh Dönüşümleri
 


 
 
 
 ZIRH VE SİLAH DÖNÜŞÜMLERİ OT VE PENÇE İLE YAPILIR.MAVİ EJDERDEN DÜŞMEKTEDİR.


DAHA SAYAMADIĞIM BİRÇOK ÖZELLİĞİ SERVERİMİZDE BULABİLECEKSİNİZ.

KAYITLAR AÇIK !

SERVERİMİZ  4 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ SAAT 20:00 DA SİZLERLE OLACAKTIR.

HEDEFİMİZ +5000 USER ! KAYIT OLUP , PACKIN YAYINLACAĞI GÜN CUMA GÜNÜ FACEBOOK SAYFAMIZDAN VERİLECEKTİR.

Oyun Sayfamız : www.limitmt2.com

Server Yorumları

PvpServerin.com 2024